• Viedi vārdi!!!

"Cilvēka dzīve, tāpat kā zieda pumpurs, var uzziedēt. Kad cilvēka potenciāls ir atvēries pilnīgi, tā ir joga."
- Šri Šri Ravi Šankars

Art of Living Joga

Art of Living 'joga ir vienkārša, saudzīga un dinamiska klasiskās Jogas sistēma, kas apvieno gan fiziskos, gan elpošanas vingrinājumus. Ar Art of Living 'Jogas palīdzību var veidot lokanu un spēcīgu ķermeni, bez tam - iegūtais efekts ir noturīgs. Art of Living Jogas praktizēšana palīdz veidot apzinīgu attieksmi pret dzīvi un atjaunot garīgo līdzsvaru.

Šī 'jogas sistēma ir piemērota ikvienam, kas to vēlas apgūt - gan sievietēm, gan vīriešiem, gan jauniem, gan arī ne tik jauniem cilvēkiem. Art of Living  Joga nav pretrunā citām garīgām praksēm vai pārliecībām, tā ir lielisks papildinājums.

Art of Living Joga ir mūsdienīgām prasībām pielāgota klasiskās Jogas sistēma, kas veidota, ņemot vērā mūsdienu saspringto dzīves ritmu. Lai varētu mācīties un praktizēt Art of Living Jogu, nepieciešama tikai viena īpašība - mērķtiecība. Viss pārējais ir sasniedzams nodarbību laikā.

Kurss ilgst 6 nodarbību dienas, kuru laikā Skolotājs palīdz jums iepazīt savu ķermeni, tā iespējas, apzināties problēmas un rast tām risinājumu. Kurss apvieno zināšanas par jogu, elpošanas tehniku, Jogas pozām - Āsanām un meditāciju.

0

 .