Masāžas

 • Medus masāža - labs cīniņš ar celulītu un samazina zemādas tauku slāni.

Iesākumā tiek viegli iemasēts medus, pēc tam ar viegli pliķējošām kustībām un vēlāk jau plaukstas stingri pielīmējot pie ķermeņa un strauji atraujot tiek veikta masāža. Šāda procedūra notiek tik ilgi, kamēr āda ir medu gandrīz uzsūkusi. Ārstējot celulītu ir svarīga asinscirkulācijas uzlabošana un limfodrenāžas veicināšana, kas arī ir par iemeslu, lai mazinātos liekie centimetri un āda kļūtu maigāka, elastīgāka un gludāka. Pēc šīs masāžas veic masāžu ar siltiem mitriem dvieļiem. Pēc dvielīšu procedūras tiek veikta harmonizējoša limfodrenējoša masāža ar siltu eļļu, kuras laikā var atpūsties un relaksēties. Šī medus masāža ir veicama tikai atsevišķām ķermeņa zonām.

 • Banku masāža -Vakūma, vai kā to vēl medz saukt - Banku masāža tiek pielietota, lai modelētu ķermeni, cīnītos pret celulītu, profilaksei, lai izvadītu visus liekos toksīnus no organisma.

Banku masāža reflektori iedarbojas uz ādas receptoriem, jo tās laikā bankas vakuumā tie tiek kairināti.
Tādā veidā banku masāža uzlabo perifēro asinsriti un limfas cirkulāciju, veicina vielmaiņu un ādas elpošanu, uzlabo muskuļu tonusu, kā arī izvada sāļus un urīnvielu caur ādu. Parasti, vakūma-banku masāžas kurss sastadā 10-15 procedūras. Lai sasniegtu velāmu rezultātu un ilgtermiņa efektu masāžas kursu jāatkarto 2 reizes gadā.

 • Zviedru taktilā masāža -viegli, viegli pieskārieni... pilnīgs miers un atbrīvotība... tā ir zviedru taktīlā masāža. 

Šī ir pieskārienu masāža, kas iedarbojas tikai uz ādu. Tā nomierina Jūsu nervu sistēmu un lieliski relaksē. Ārēji šī masāžas procedūra ir ļoti vienkārša - vispirms cilvēka ķermenis tiek ieziests ar smaržīgu eļļu, lai masiera rokas varētu viegli slīdēt pa ķermeni. Ķermenis tiek maigi glaudīts, izpaliek pamatīgā muskuļu izmīcīšana. Gan glaudīts, gan viegli ar pirkstu galiem papliķēts tiek viss ķermenis - no galvas līdz pēdām. Masāžas laikā gan ķermenis, gan prāts tiek pilnībā atbrīvots.

Zviedru taktīlā masāža ir lielisks līdzeklis pret stresu, depresiju, tā pat arī palīdz atbrīvoties no dažādām atkarībām. Masāža uzlabo arī miegu un gremošanu, kā arī mazina izklaidību, turklāt masāžas laikā tiek stimulēta arī laimes hormonu izdalīšanās. Zviedru taktīlā masāža ir lielisks līdzeklis gadījumos pie kaitēm, kad parastā masāža var būt pārāk stingra un traumējoša. Masāžas efektu vislabāk varēs izjust, veicot vairākas masāžas procedūras.

 • Problemātisko zonu masāža 

Izdala no organisma kaitīgās vielas un izdedžus, kā arī normalizē vielmaiņu organismā. Masāžas rezultātā samazinās tauku dziedzeru daudzums organismā un ķermenis kļūst tvirtāks un pievilcīgāks, tiek mazināts uzkrātais celulīts, āda kļūs tvirtāka.

 • Klasiskā sejas masāža

Sejas muskuļi, tāpat kā ķermeņa muskuļi sāk atrofēties bez sistemātiskiem vingrinājumiem. Tādēļ sejas masāža ir viena no svarīgākajām sejas ādas procedūrām. Tā ir neaizvietojama sejas ādas kopšanas sastāvdaļa, jo atjaunojas enerģija, palielinās ādas elastība, sejas krāsa top daudz patīkamāka un uzlabojas pašsajūta un garastāvoklis. Masāžas laikā āda it kā atspirgst un atjauninās, pastiprina savu aizsardzību. Labums no masāžas veikšanas ir acīmredzams,jo masāža uzlabo asinsriti un vielmaiņu. Varētu teikt, ka masāža palīdz ādai elpot, tātad – dzīvot un saglabāt jaunību un tvirtumu.

Kā jebkuras masāžas laikā, tad kad mūsu domas ir tālu prom - garīgais saiknes centrs saņem pilnvaras rīkoties un saņem jaunus spēkus no pasaules virsotnēm- atslābstot muskuļiem, atslābst ari jūsu prāts un jūs iekšēji vairāk smaidat.

Klasiskā sejas masāža ietver sevī ari kakla un dekoltē zonas masāžu. Sejas un kakla masāžas rezultāts – muskuļu tonuss tiek paaugstināts, tiek uzlabots to fizioloģiskais stāvoklis.Sejas masāža atšķiras no pārejām ar savu maigumu un ritmiskumu.

 • Ārstnieciskā muguras masāža

Ārstnieciskā muguras masāža tiek saukta arī par muguras ierīvi. Atšķirībā no klasiskās masāžas, muguras masāža strādā tikai ar pacienta kaklu, pleciem un muguru. Muguras masāža veicina asins stimulāciju ādā un muskuļos,mazina stīvumu un sāpes.


Lai gan ārstnieciskā muguras masāža ir medicīnas procedūra, tā ir arī relaksācijas procedūra. Muguras masāžas mērķis ir atbrīvot cilvēku no stresa un stīvuma sajūtas plecos, tādejādi, muguras masāža ir lieliska procedūra gan ķermenim, gan prātam.

Ārstniecīskā  masāža arī zīdaiņiem un bērniem

Maigi pieskārieni un glāsti zīdainim ir vienlīdz svarīgi kā pārtika un gaiss un tie ir kā valoda, kura labi saprotama mazuļiem. Masāža labvēlīgi ietekmē mazuļa ādas, muskuļu, locītavu, saišu, cīpslu, asinsrites, limfatiskās sistēmas un nervu sistēmas darbību un attīstību.  Paredzēta zīdaiņiem no 1 mēneša vecuma līdz 1 gadam.


 • Senā Taizemes masāža

Pastāv jau 2500 gadu. Tās saknes meklējamas līdz ar taizemieti Živaku Kumaru Bhakke, kurš ir bijis Taizemes medicīnas tēvs, izcili pārzinājis augu un minerālu dziedniecisko spēku. Viņš bija Budas laikabiedrs, kāda Indijas valdnieka privātais ārsts kā arī budistu mūku ordeņa ārsts. Līdz mūsdienām nav saglabājies daudz vēstures liecību, bet esošās ļauj apgalvot, ka masāža Briselē nonāca līdz ar budismu – aptuveni 2. Pastāv jauvai 3. gs.p.m.ē.

Tai masāžas paņēmienos ir jūtama ļoti liela indiešu jogas ietekme. Jogu uzskata par efektīvu veidu, kā uzturēt labu veselību un ne tikai. Tomēr Tai masāža ir samērā kūtrs un vienkāršs veids, kā saņemt to, ko sniedz joga, turklāt tas viss ir saistīts ar diezgan pasīvu darbību. Rietumu pasaulē stīvumu un lokanības trūkumu uzskata par nenovēršamu novecošanas procesa rezultātu. Ar Tai masāžas palīdzību, sistemātiski iestiepjot visus svarīgākos ķermeņa muskuļus, tiek līdzsvarots enerģijas līmenis.

Daudzas Tai masāžas tehnikas ir paredzētas iekšējās enerģijas plūsmas veicināšanai un stimulēšanai , kā arī nosprostoto vielu atbrīvošanai, kas aizkavē līdzsvara iegūšanu. Pirmsākumos ar Tai masāžu nodarbojās budistu tempļos , jo Tai piemīt reliģiska nozīme. No budistu viedokļa , tam, kas sniedz masāžu, ir jāvadās vienīgi pēc vēlēšanās dāvināt mīlas pilnu labsirdību, rūpējoties par masāžas saņēmēja fiziskajām un emocionālajām sāpēm un sajūtām.
Patiesībā šī ir sena medicīnas metode, kas paredzēta, lai cilvēka ķermenī atjaunotos harmonija, tiktu saglabāta jaunība un darba spējas. Masiera paņēmieni ietver piespiešanas, izstiepšanas, savērpšanas kompleksu, tas ir, sarežģītu sistēmu, kas iedarbojas uz ķermeni. Šī masāža spēj novērst dažādu slimību rašanos. Īpaši efektīva tā ir, ārstējot muguras un locītavu sāpes, osteohondrozi. Masāžai piemīt nomierinoša iedarbība.

 • Dziedināšana arTibetas senajiem traukiem

  Tibetas dziedošie trauki - sens meditāciju veids, kas mūsdienās kļūst ļoti populārs. Tibetas dziedošo bļodu izgatavošanai tiek izmantota unikāla metālu saplūšanas metode, kas arī palīdz radīt skaņu, kura atšķiras no visu citu instrumentu radītajām skaņām. Tieši šeit sākās klausītāja zemapziņas ceļojums plašā skaņu telpā. No pirmā skatiena skaņa izklausās statiska, taču tā atrodas nepārtrauktā kustībā.

  Cilvēks, ar kuru strādā, izmantojot traukus, pirmkārt, attīrās, otrkārt, ar viņu notiek pašpielāgošanās process un, proti, notiek enerģisku bloku noņemšana un dziedināšana. Pie tam, ja cilvēks ir vesels, notiek garīgā attīstība. Pārsvarā Tibetas trauki noņem negatīvās enerģijas, ar to palīdzību var noņemt dažus lāstus un dziedināt cilvēku. Vēl ar Tibetas dziedošu trauku palīdzību atjaunojās enerģētiskie kanāli.

  Četrrocīga sinhronā masāža

  Sinhronā masāža ir austrumzemju masāža, kur divi vai vairāki masieri apvieno savus enerģijas laukus un izpilda masāžu sinhroni vienā elpošanas ritmā.

  Masāžā pielieto kā muskuļu un punkta masāžas paņēmienus, tā arī nomierinošu eļļas masāžu. Divu cilvēku saskaņots kopdarbs dod iespēju izdarīt tādus paņēmienus, kādus nevar izdarīt viens.

  Masāža rod īpaši lielu gādības, aprūpes un izsmalcinājuma izjūtu.

   


0

 .